| Anna04 a întrebat:

Hey am luat programul acela SWEETIM (pentru yahoo mesenger) si nu mai stiu cum sa-l dezinstalez helpppppp! dau funda!

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Foarte simplu, tot ce trebuie sa faci este sa accesezi Start -> Control Panel -> Add or Remove Programs, iar din lista ce-ti va aparea, selecteaza SweetIM, iar mai apoi dai click pe Unistall sau Remove (imediat ce vei da click pe SweetIM, iti va aparea Remove sau Unistall in dreapta acestuia).
Succes! happy

| danadrian26 a răspuns:

Intrii in control panel dai pe programs si uninstall a program sau ceva de genu... si dai dublu click pe sweetim. funda/?

| Alex_2905 a răspuns:

Dai control panel dezinstalare instalare programe si cauti in lista aia
si acolo scrie sweetim si dai uninstaltongue

| Quicky a răspuns:

Cred ca e virus nu mai e nimic de facut doar daca ai antivirus bun recomand MalwareBytes antimalware

Răspuns utilizator avertizat