| Anna04 a întrebat:

Hey am luat programul acela SWEETIM (pentru yahoo mesenger) si nu mai stiu cum sa-l dezinstalez helpppppp! dau funda!

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Foarte simplu, tot ce trebuie sa faci este sa accesezi Start -> Control Panel -> Add or Remove Programs, iar din lista ce-ti va aparea, selecteaza SweetIM, iar mai apoi dai click pe Unistall sau Remove (imediat ce vei da click pe SweetIM, iti va aparea Remove sau Unistall in dreapta acestuia).
Succes! happy

Răspuns utilizator avertizat
| Alex_2905 a răspuns:

Dai control panel dezinstalare instalare programe si cauti in lista aia
si acolo scrie sweetim si dai uninstaltongue

| danadrian26 a răspuns:

Intrii in control panel dai pe programs si uninstall a program sau ceva de genu... si dai dublu click pe sweetim. funda/?

| Quicky a răspuns:

Cred ca e virus nu mai e nimic de facut doar daca ai antivirus bun recomand MalwareBytes antimalware