| NicoClaudita a întrebat:

am instalat programul SweetIM si nu stiu cum sa il dezinstalez adica unde intru in ce folder? nu imi place deloc acest site si acum netul imi merge mai greu mai ales cand intru pe google! funda

3 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Conteaza ce windows ai?
Daca ai widnows xp-dai start-control panel -add or remove programs cauti in lista aia sweet im si dai in dreapta remove

Daca ai windows 7-dai start-control panel -pe primul rand jos este ceva gen remove programs -dai cauti in lista seweet im si dai sus unistall.Bafta

| iKivy a răspuns:

Din Control Panel- Add OR Remove Programs big grin

| guitarplayer666 a răspuns:

Ca sa dezinstalezi orice program de pe calculator dai click la start - Control Panel - Add or remove programs, acolo o sa iti apara toate programele instalate, il cauti in lista si dai remove. ^^