| IonelaF a întrebat:

Hey, am o problema.

Am "Samsung Galaxy Grand Prime dual sim" iar eu am pus o singura cartela in el. Azi am mai pus una si am schimbat soneria de la masaje ca sa fac diferenta intre ele. Nu am lasat.o prea mult si am scos-o inapoi afara (cartela bai perversilor laughing ) iar tonul de mesaje si notificari e cel pe care l.am setat cand am pus a doua cartela iar, acum nu pot sa o schimb. Imi arata ca e tonul de mesaj, cel pe care il vreau dar imi suna celalalt...

Ce pot sa-i fac sa.l schimb?

Si mai am o intrebare laughing asta ii mai patetica dar mno, stiti filmul "dragoste infinita"? Sper ca da big grin actorul care il joaca pe Emir, are o sonerie mai ciudata. O pot gasi undeva?

1 răspuns:
| Alexul99 a răspuns:

Pai atunci eu zic sa ramai fara cartela sim deloc, sa nu mai sune macar.
Cred ca ar fi cea mai buna varianta.
Glumesc, desigur, vezi la setari / sunet / ton de apel
Si acolo poti sa alegi tonul de apel pentru sim-ul pe care il ai instalat.
Cat despre a doua intrebare, nu stiu. laughing