| Sonyasss a întrebat:

...as vrea sa stiu daca se poate schimba tonul de mesaj (soneria cand primesti ceva mesaje) la telefonul Nokia XpressMusic 5530 si daca da, cum pot sa o schimb ca ceva melodi pe care le am pe memory card?

3 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Te duci la melodia preferata --> setari --> setare ca ton mesaj

| crazystorm a răspuns:

Intri unde ai u mel pe care vrei sa o pui dai optiuni, utilizare sunet si dupa setare ca alerta mesajwinking

| romaniidinafaratarii a răspuns:

Intri la meniu setting tone unde il ai pe actualul selectezi alt ton de exp melodia x din memoriat tel folder tau dai ok si gata