| anonim_4396 a întrebat:

Hey, am o problema cu facebook-ul de pe mobil (nu aplicatie). De 2 zile cand vreau sa postez o imagine imi apare ⚠ si spune ca imaginea nu a reusit sa se incarce am dat din nou si la fel, am incercat cu alta pozasi tot nimic. De ce se intampla asta? Cum fac sa functioneze?

6 răspunsuri:
| AdyBoy a răspuns:

Ceau! Sunt 2 variante:
1. fie poza ta e prea mare ca memorie sau ca dimensiuni ( vezi daca poti sa faci upload la asta http://www.ford.com/......fiesta.jpg ) daca merge upload la imaginea trimisa de mine. inseamna ca sunt pozele de vina

2. Browser-ul. incearca sa folosesti Chrome

Mult noroc!

| AlexDFY a răspuns:

Foloseste aplicatia facebook, de pe navigator sau google nu prea poti sa postezi

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AdyBoy):

Am incercat cu poza ta si nu merge. Nu pot folosi chrome pentru ca am Windows Phone sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AlexDFY):

De pe aplicatie nu pot posta imagini

| AlexDFY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce telefon ai? daca e o caramida, se intelege

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AlexDFY):

Nokia lumia 530 si pot posta poze pe profilul meu dar de pe pagina mea nu pot si mai nou nu ma mai tine logata...