| antiacta33 a întrebat:

Acum cateva zile am incercat sa ma conectez pe facebook de pe o aplicatie de pe mobil si nu merge.Ma ajuta cineva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi aplicatia

| antiacta33 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat. Aplicatia se numeste shmessenger si cand ii dau login imi spune ca trebuie sa intru intai de pe dextop pentru a recapata accesul. Am intrat de pe calculator dar tot nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru antiacta33):

Nu mai lua aplicatii de astea praf! Du-te direct pe facebook pe net sau ia aplicatia lor oficiala care e tot un ***!