| Maciu_Marian_1994 a întrebat:

Hey,am si eu o problema!
Pe windows-ul vechi (wind7) cand puneam o melodie in winamp sau pe youtube si eram pe skype in acelasi timp,cei de pe skype puteau sa o auda la fel de clar ca si cand as fi vorbit eu!
Mi-am bagat windows-ul din nou acum si nu mai am aceasta setare, are cineva vreo idee cum fac din nou?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa folosesti acelasi cabnal de sunet - Direct X pentru ambele.
Poti incerca si cu 2 placi de sunet diferite, iar la unele placi de sunet poti lega cu un cablu exterior iesirea Line Out la intrarea Line In.
Este important ce sursa de intrare sunet setezi in Skype.