| Sardinaaa a întrebat:

Hey, aplicatii photoshop cu care lucreaza profesionistii, adica sa poti decupa fetele oamenilor si sa le lipesti pe alta fotografie, adica chiar sa fie pe bune, nu vreau photoshop care sa schimbe in sepia, sa puna rama sau sa remedieze ochii rosii din fotografii! Va rog sa raspundeti serios! Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Salu134 a răspuns:

Photoshop cs6 pentru windows 7 e bun.E program profesional, dar si un incepator poate sa se descurce.

| Sardinaaa explică:

Eu ca sistem de operare am Ubuntu, dar ce ziceti, sa imi iau Windows?

| Mk01 a răspuns:

Adobe Photoshop e cel mai profesional editor existent