| anonim_4396 a întrebat:

Hey!
Aplicatiile free pentru Iphone 4 din App Store sunt free 100%?
multumesc! (funda) happy

Răspuns Câştigător
| michaelpfan a răspuns:

Da sun perfect gratuite dar iti recomand sa fii pe wifi ca sa nu iti folosesti internetul de pe 3g

3 răspunsuri:
| MyFavoriteAvatar a răspuns:

Sal! Alea gratis sunt alea free, iar alea care costa, scrie langa cat costa

| ArcticMonkey a răspuns (pentru MyFavoriteAvatar):

Da.intrebarea mea se referea in mod special la cele gratis... daca totusi costa ceva...adica eu mi-am facut cont fara card de credit happy

| ionutz24_2810 a răspuns:

Ai grija sa ai mb pentru trafica ca daca nu iti ia pentru fiecare mb pe care il descarci(si de la joucrile gratis) cate un euro...eu asa am patit cu dead space...l-am descarcat si imi cerea sa faca update de 60 mb si acum trebuie sa platesc 60 euro pfffffffffff. deci ai grija