| pure9 a întrebat:

Hei, aplicatiile pe care le gasesti in store-ul din android market(sau cum so numi) la un HTC desire hd sunt cam aceleasi ca si cele din app store la iphone? Sunt mai multe free sau trebuie sa platesti? Si ce parere aveti de HTC desire hd - merita sa imi iau unul in locul unui iphone 4(il am deja)?

Răspuns Câştigător
| rpushtiu a răspuns:

Unele sunt free, unele sunt paid (platite)! HTC consider ca este mai bun. iar dupa itelefoanele astea laughing nu poti nici prin bluetooth sa trimiti