| Zadkiel a întrebat:

Am nevoie de aplicatii/jocuri etc pentru iPhone 3g (free)! Ceea ce gasesc pe Apple store sunt panarami, aplicatii care nu imi folosesc la nimic! Daca se poate sa imi postati link-uri aici ar fi perfect!
PS : Sa functioneze, nu link-uri luate de pe google asa aiurea.
Prefer sa-mi raspunda cineva care foloseste iphone 3G si foloseste aplicatiile respective. Multumesc! Dau funda! happy

6 răspunsuri:
| sanduchiprian a răspuns:

Salut...E am iPad 2 si ar fi misto aplicatia asta
https://itunes.apple.com/us/app/shadowgun-deadzone/id561048152?mt=8

| sanduchiprian a răspuns:

Asta e tot

| sanduchiprian a răspuns:

Funda?

| Zadkiel explică (pentru sanduchiprian):

Compatible with iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation), iPod touch (5th generation) and iPad. Requires iOS 5.0 or later. This app is optimized for iPhone 5.
Nu e bun pentru iPhone 3G!

| Zadkiel explică (pentru sanduchiprian):

Nu e compatibil cu iPhone 3G! trebuie sa fie sub 4.3 ca sa mearga!