| DarkShina5566 a întrebat:

Hey! Credeti ca o cartela care s-a udat mai este buna? Si cum fac ca numerele de cartela sa le bag in alt telefon? Pe telefonul respectiv sunt vechile numere de la o alta cartela. Vreau sa introduc numerele de tel de pe cartela mea si nu stiu cum.Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Prima data incearca sa vezi daca merge dupa ce o usuci, daca ai vreun telefon care merge cu orice companie iei respectiva cartela copiezi contactele in memoria telefonului apoi bagi cealalta cartela si le trimiti direct in ea din telefon.