| vvviper a întrebat:

Hey! De ceva timp pe skype nu mai aud sunetul acela când cineva îţi trimite un mesaj, şi nici nu văd în bară dacă am un mesaj, nu ştiu de ce, am verificat toate opţiunile de sunet de la skype, toate sunt bune, l-am dezinstalat şi l-am reinstalat, dar degaba. Aştept răspunsuri.

Fundă. tongue

1 răspuns:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Nu cred că e setarea de la sunet! Intră în opţiunile Skype-ului şi caută notificările, respectiv primirea mesajelor. Acolo ar trebui să poţi rezolva problema!