| zuzulici123 a întrebat:

Am si eu o problema, nu imi merge sunetul la pc (de cateva ore, am un frate mai mic si l-am lasat sa se joace dar nu stiu ce a facut si nu imi mai merge sunetul)desi driverul de sunet este instalat, l-am dezinstalat apoi l-am reinstalat dar e la fel plz help me!

Răspuns Câştigător
| Sabryy a răspuns:

Pai si la mine s-a intamplat la fel, in afara de partea cu fratele mai mic. Incearca sa inchizi calculatorul si dupa porneste-l din nou, dar nu da restart, ci inchide-l. La mine a mers. Bafta!

6 răspunsuri:
| Alexandrio a răspuns:

Vezi in device manager daca ai ceva semne de exclamare galbene sau cauta niste tutoriale pe youtube de ex http://www.youtube.com/watch?v=FiB3Hiq4uP4 sper ca te ajuta

| Angel29 a răspuns:

Mi s-a intamplat la fel...si a trebuit sa instalez din nou windows-ulbig grinhappy

| zuzulici123 explică:

Boxe

| zuzulici123 explică:

Gata,am rezolvat, mersi de ajutor