| Anonymusu a întrebat:

HEY! Imi puteti da un site de unde sa iau Mouse gaming A4Tech Bloody V8M? http://www.pcgarage.ro/mouse-gaming/a4tech/bloody-v8m/
am cautat si eu dar ori nu mai era in stoc ori site-ul mi se parea cam suspicios
Multumesc, Funda

2 răspunsuri:
| Bolinski a răspuns:

Chiar nu vad de ce ai cere ajutor pe TPU din moment ce am primi aceleasi rezultate si sansele de a gasi un pasionat de A4Tech Bloody V8M, care stie fiecare locatie de pe internet si planeta de unde poti cumpara un exemplar, sunt destul de mici.

| Anonymusu explică (pentru Bolinski):

Pai tocmai de asta intreb, pentru ca stiu ca din miile de oameni de pe acest site unul cel putin a cumparat sau stie de unde pot lua unul, chiar daca sansele sunt mici