| BossGaming08 a întrebat:

Salut.
Ce MousePad imi recomandati pentru Mouse-ul A4Tech Bloody V7?
http://www.pcgarage.ro/mouse-gaming/a4tech/bloody-v7ma-b lack/
Pwp

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/mouse-pad/natec-genesis/m11-logo/ acuma repede cit e la promotie. Si asa mi se pare scump. Mama lor, sint niste bucati de cirpa cauciucata nenorocite, nimic mai mult. Ma batea gindul sa iau unul cu suprafata metalica/plasticat, varza si alea si costa o gramada de bani. Ori stai cu soareul pe masa, ori pe unul de-asta, cam aceeasi poveste...