| Xenoverse a întrebat:

Am de gand sa imi cumpar un HDD Caddy pentru laptopul meu HP 15-G011SQ dar nu stiu de cati milimetri trebuie sa fie ca sa se potriveasca laptopului meu daca are cineva laptop asemenator cu al meu, va rog raspunde-ti.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Indiferent ce laptop ai iti trebuie un HDD de 2, 5! Nu exista HDD-uri sau SSD-uri de 10 marimi sau mai multe pentru fiecare laptop, pc in parte! big grin Exista de 2 feluri: de 3, 5 pentru desktop-uri si 2, 5 pentru laptop-uri, indiferent cat de mic sau mare e... happy