| Xenoverse a întrebat:

Am o problema, nu gasesc la mine in oras HDD Caddy pentru laptop-ul meu HP 15-g011sq.

SSD am luat dar nu gasesc un HDD Caddy care sa potriveasca laptop-ului meu, va rog frumos ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu cred că trebuie să fie HD exact brandul Caddy. Urmărește conectorul și dimensiunile astfel încât să se potrivească în locașul lui

| mudokins78 a răspuns:

Intra si tu pe olx si acolo o sa gasesti un Rack pentru ce ai nevoie,.

| Arthiom a răspuns:

Nu trebuie sa fie musai Caddy, poate fi produs de orice alta firma atat timp cat e compatibil cu laptopul tau.

Daca nu ai gasit in oras de nici o culoare atunci ori iti comanzi singur, ori mergi la un service si intrebi daca pot sa comande ei pentru tine, si ai rezolvat.