| merymaria a întrebat:

Hey,TPU.
Am o intrebare:mi-am facut un cont pe facebook,din greseala mi l-am sters, si il vreau inapio pentru ca aveam conversatii foarte importante pe care nu le mai pot recupera in alt mod, dar cand pun e-mailul si parola, imi spune ca e-mailul pe care l-a introdus nu apartine niciunui cont, asta inseamna ca mi s-a sters de tot? Sau il pot recupera cumva? DAu funda! Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| VirusS97 a răspuns:

Depinde când l-ai şters. Din câte ştiu eu nu se poate şterge, se poate doar dezactiva. Şi ulterior se activează prin simpla logare. Tu cum ai procedat când l-ai "şters" şi acum cât timp?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ti la sters de tot si scria aasta destul de clar cand ai ales sa il stergi. Nu mai poti recupera nimic de pe al. Si ma intreba cum ai reusit sa il stergi din greseala cand iti cere confirmare de vreo 4 ori

| JohnnyBi a răspuns:

Si iti este rusine sa traduci rahatul asta in engleza si sa le dai alora la mailul de corespondenta problema ta?

| merymaria explică (pentru VirusS97):

Acum cam o luna, dar habar nu am ce pot sa fac. crying

| merymaria explică (pentru JohnnyBi):

Nu inteleg ce vrei sa spui.Ce ar trebui sa fac?

| JohnnyBi a răspuns (pentru merymaria):

Cum zicea si virus. tu l-ai sters sters sau doar dezactivat? simplu. le dai alora de la facebook un mail si le zici ca ai sters contul din greseala si daca este vreo posibilitate sa il restoreze

| VirusS97 a răspuns (pentru suntserios):

Da se poate şterge totală? Adică nu e doar dezactivare?