| MiruNossaNossa a întrebat:

Am o problemă cu hotspot-ul meu, se activează însă imediat după 2-3 secunde se dezactivează singur. Nu am setat timp de expirare, și nici nu am aplicația Du Booster care nu permite HotSpot-ul. Habar nu am de la ce ar putea fi, am restartat telefonul, am intrat în setările hotspot-ului însă nu am reușit să fac nimic. Mulțumesc frumos! (Folosesc un Samsung s5 )

1 răspuns:
| Anonim1422124 a răspuns:

Hmm

Daca tu nu ai setat timpul vezi ca se poate sa fie de la el setat in jur de 30 s-1m

Funda?