| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU!
Am observat o chestie prima oara amuzanta, apoi enervanta la telefonul meu. Mentionez ca am un SGS II. Am setat timpul de expirare ecran la 10 min ( acum l-am lasat la 30 de sec ). Spre surprinderea mea, dupa ce telefonul a intrat in sleepmode, dupa 5 secunde s-a aprins singur. Am crezut ca am avut un apel ratat,mesaj sau ceva de genul, dar nu. Dupa 3 sec a intrat iar in sleepmode, apoi din 5 in 5 sec se aprindea singur de parca trimitea semnal S.O.S. Mi s-a intamplat asta de 2 ori. Care ar putea fi cauza? straight face

1 răspuns:
| Helăăăăăuu a răspuns:

Mergi la un GSM. Nu cred ca au multi de pe aici Samsung Galaxy S 2. happy