| mihaellushh a întrebat:

Am o problema cu placa video.Mi-am schimbat placa video cu una mai noua.Dupa ce mi-am schimbat-o mam razgandit si am pus-o inapoi pe cea veche. Acum nu mai vrea sa mearga nici de-a naibi.Deschid pc, imi apare de 2 ori aia ca se incarca windowsul si apoi pauza, nimic.Pc-ul ruleaza in continuare dar ecranul se face negru.Ce sa i fac? Multumesc Anticipat

2 răspunsuri:
| MrHeadshot a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te hotarasti care placa video o lasi, iar dupa iti instalezi windows-ul din nou! Bafta!

| mihaellushh explică:

raised eyebrows M-am hotarat care si nu merge.Pe cealalta nu o mai am.