| darkhell217 a întrebat:

Cand mi se incarca windowsul imi apare niste patratele pe monitor de la placa video,dar apoi cand intra in windows merge bine, trebuie schimbata placa video? e vreo problema daca o mai las?

Răspuns Câştigător
| Seby90 a răspuns:

Stai linistit, de murit o sa moara, curand. Dar nu poate face mai mult rau de atat. Ai rabdare si pregateste-ti bugetul intre timp. Alea sunt artefacte, mai pot aparea si de la praful din slotul pci-e, o poti curata. Dar de obicei sunt condesatori (nu cei solizi) care incep sa moara.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu, ete în regulă.Dar nu garantez că te mai ține mult.Succes

| Geniuss a răspuns:

Salut nu ar fi nicio problema dar incearca sa ii reinstalezii driver-ul ei dac problema persista schimbo si un sfat cand o schimbi reinstaleaza si windowsul