| SweetMinion a întrebat:

Am o problema cu YouTube-ul.Atunci cand vreau sa ma uit la ceva, imi merge filmuletul 7 secunde(sau chiar mai putin) si apoi imi spune : "A aparut o eroare.Incercati din nou mai tarziu".Dar cand "mai tarziu"? ca de 3 zile nu imi merge, stau si ma holbez la ecran si ecranul la mine.Nu ma pricep DELOC la calculatoare,deci va rog sa imi explicati cu exactitate fiecare pas.
Am mai vazut o intrebare asemanatoare pe aici,insa baiatul cu aceeasi problema se conecta la internet cu RDS, iar eu am router wireless, deci banuiesc ca nu-i aceeasi chestie.sau e? Nu stiu, nu ma pricep.Insa am urmat ce a spus si raspunsul castigator de acolo si nimic.Pur si simplu nu vrea sa mearga.
Dau fundita, si imbratisari, si sarutari si ce vreti voi numai ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| FlooPp a răspuns:

Incearca sa iti schiimbi Browserul(Mozila, Internet Explorer, Opera, Google Chrome), poate merge asa.

| persseuss a răspuns:

E posibil sa fie de la conexiunea la internet totusi.
incearca sa iei alt browseer.
intre pe google scrie download mozila firefox, sau google chrome.
da i click pe 1 si ii dai download. dupa aceea il instalezi si incerci sa intri pe ytube