| DenisaMaria28 a întrebat:

Hey Tpu.Am o problema cu youtube-ul, nu imi merge.Nu ma lasa sa ascult muzica nici sa vad videoclipuri.

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Probabil pentru ca nu ai Adobe Flash Player... Ial de aici http://get.adobe.com/flashplayer/ si inainte sa il instalezi inchide Mozilla Firefox sau Internet Explorer sau Opera sau Google Chrome sau ce folosesti tu.

| Florinx123 a răspuns:

Verifica daca ai instalat " Adobe flash player ", si instaleaza-l sau incearca sa schimbi browserul.

| DenisaMaria28 explică (pentru Florinx123):

L-am instalat, tot asa imi apare file:///C:/Documents%20and%20Settings/denisa/Desktop/untitled.bmp