| anonim_4396 a întrebat:

happy
Am o problema, joc 8 Ball Pool si am jucat pentru prima oara pe miza de 1000 [500],iar cand am ajuns la ultima bila imi spunea "Call Pocket on 8 ball or cv cu next shot" cum fac asta? Adk "call pocket..."
Funda + Evaluare devil

Răspuns Câştigător
| barbutxxx a răspuns:

Trebuie sa alegi coltul unde vrei sa intre dand clic pe el.

4 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Trebuie sa alegi in ce buzunar sa introduci bila neagra. Alege-l pe cel mai accesibil. Faci click pe buzunar (gaura neagra unde trebuie sa bagi bilele) si acolo dai lovitura. Daca bila neagra intra in alt buzunar decat cel pe care l-ai selectat tu vei pierde.

| Nicolae_Nicu_2000 a răspuns:

Alege buzunarul si da clic pe ellaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TechnologyWebBrowsing):

Te.am evaluat dublu pentru ca am dat rasp castigator ..si mersi :*

| TechnologyWebBrowsing a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici o problema. Nu sunt cersetor de funde. Cu placere.