| anonim_4396 a întrebat:

am un laptop Dell inspiron 8600 si as vrea sa cumpar un adaptor wireless ca sa ma pot conecta la internet modemul meu fiind de la romtelecom Huawei echolife hg520b merg toate adaptoarele dar acesta :Adaptor wireless USB TENDA W326U N300?

Răspuns Câştigător
| funnyboy a răspuns:

Buna,laptopul tau nu are wifi inclus ca sa nu mai cumperi placa wirelles? Nu exista o tasta cu semnul wirelles? Eu stiam ca tote laptopurile au wifi inclus.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.notebookreview.com/......ics-specs/

Daca este ca acesta, are wifi inclus, trebuie doar sa-l activezi.

| funnyboy a răspuns:

Acela este dar nu stiu daca are wifi stiu ca are bluetooth

| funnyboy a răspuns (pentru funnyboy):

Multumesc mult! nu aveam driverele instalate

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru funnyboy):

Eh,asta era, deci are wifi inclus.Te-ai sutit sa mai cumperi un adaptor.happy