| anonim_4396 a întrebat:

Incercati sa rezolvati problema aceasta:

Am niste casti. Castile mele nu merg pe pc-ul meu, castile merg pe pc-u lui fratemiu. castile lui fratemiu merg pe pc-ul meu. Castile mele merg in telefonul meu, iar castile fratelui meu nu merg deloc in telefonul meu. Ce obiect merge si care e stricat?

Raspunsul corect primeste funda. tongue

4 răspunsuri:
| pahomi a răspuns:

Castile fratelui tau sunt striacate si castile tale sunt bune numai ca mufa nu se potriveste la pc'ul tau

| darkmycs1 a răspuns:

Daca castile lu fractu si ale tale merg intr-un calculator inseamna ca sunt functionabile dar ale lui fractu nu au mufa pentru tel tau

| Yamaha123 a răspuns:

Castile tale sunt bune dar nu intra mufa la pc-ul tau
castile lui fratetu sunt bune dar nu intra la el.
Concluzia Casti cu mufa subtire!

| Lisa01 a răspuns:

Sunt bune ambele din moment ce functioneaza pe anumite aparate.Mufa e de vina in ambele cazuri.Bafta