| anonim_4396 a întrebat:

happy Incercati sa rezolvati problema aceasta laughing:

Am niste casti. Castile mele nu merg pe pc-ul meu, castile merg pe pc-u lui fratemiu. castile lui fratemiu merg pe pc-ul meu, doar daca le impingi aproape de tot in acel loc, daca le impingi de tot, nu merg. Castile mele merg doar daca le impingi aproape de tot in telefonul meu, iar castile fratelui meu nu merg deloc in telefonul meu. Ce obiect merge si care e stricat?

laughing)))) Sa va vad, raspunsul corect primeste funda happy

1 răspuns:
| Alyra a răspuns:

Ăăă...
Prea complicat, d'oh.
Cum să meargă căştile dacă le împingi aproape de tot, dar dacă le împingi de tot nu? Căştile trebuie puse într-un sigur mod. Nu poţi să le împingi de tot sau nu, ce?