| Rallu15 a întrebat:

Mi-am luat de curand tableta si cand vreau sa descarc subway surfers de exemplu sau orice alta aplicatie imi apare "subway surfers nu s-a putu descarca din cauza unei erori (eroare la recuperarea informatiilor de pe server.[RPC:S-3] "
Stie cineva ce are si cum pot face sa descarc aplicatiile?

4 răspunsuri:
| Public22 a răspuns:

Poate acea aplicatie nu e compatibila cu tableta ta.

| lacoste98 a răspuns:

Pai si mie mi-see intampla uneori asa. cred ca e din cauza internetului daca descrci prin wifi poate merge prea greu internetul... patesc si eu de multe ori asa la unele jocuri.

| Rallu15 explică (pentru lacoste98):

Si cum faci sa mearga?

| lacoste98 a răspuns (pentru Rallu15):

Pai nu stiu. dar eu pe telefon tot timpul cand primesc eroare insist pana reusesc sa descarc cea ce imi doresc