| anonim_4396 a întrebat:

mi-am luat un program pe calculator: Mobogenie, si nu pot sa imi pun aplicatii pe telefon pentru ca trebuie sa fac ceva pe telefon la setari dar nu stiu ce... am Samsung galaxy mini2... ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| raresandrey a răspuns:

Acest software este o porcarie, plin de virusi, malware. O data ce l-ai instalat iti descarca si alte aplicatii fara voia ta si apoi iti da batai de cap sa scapi de ele. Asa ca ai grija.

| piratuu a răspuns:

NU instala Mobogenie. Este o porcarie cu virusi adware, malware si alte minuni.