| Anonymus123123 a întrebat:

Nu imi merge tasta w la laptop-cateodata merge, cateodata apas de vreo 3-5 ori sa mearga, cateodata deloc- si ca sa scriu-scriu mult in engleza si in engleza sunt multe cuvinte cu wW- trebuie a copiez de pe tastatura virtuala de l googl "wW" si sterg majuscula sau cea mica. Ce pot face? (fara service)

Răspuns Câştigător
| Atat_Drakoo_1998 a răspuns:

Am patit acelasi lucru, doar ca la mine a iesit butonul W si sub el se afla un "cartilaj" pe care apasai ca sa se transmita inpulsul carte laptop... acesta este rupt. Nu prea cred ca ai ce sa faci in aceasta privinta, eu am atasat o tastatura USB la acesta... Sfatul meu este sa faci acelasi lucru!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai 3 posibilitati:
1 - folosesti tastatura virtuala
2 - folosesti tastatura externa
3 - schimbi tastatura laptop-ului.