| wizopo2 a întrebat:

Nu imi mai merge tastatura. Acum scriu de pe una virtuala. A si un amanunt cateodata cand mai apas pe tastatura pot scrie 1-2 cuvinte, iar apoi se blocheaza din nou. Ce o fi avand tastatura mea si cum o pot repara?

Răspuns Câştigător
| Techno4Ever a răspuns:

Poate ai dat cu pumnul in ea de nervi ca te-a luat la Counter-Strike si s-au dereglat ceva circuite in tastatura, iar cand atingi tastatura intr-un anumit loc se ating circuitele si functioneaza. Poate este de la cablu.
Sau nu iti recunoaste PC-ul tastatura happy

2 răspunsuri:
| DaNyEl64 a răspuns:

Iati una noua, gaseti la 15 lei

| xDDD a răspuns:

Ori tastatura ori windowsu, Am patit-o si eu tot asa si am crezut ca este de la tastatura si cand colo era de la window.