| anonim_4396 a întrebat:

combinatia de taste Shift + c nu mai merge. Este ciudat deoarece Shift cu oricare alta tasta functioneaza. Iar daca vreau sa scriu cu majuscula litera "c" trebuie sa apas Caps Lock. Stie cineva ce pot face?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici mie nu-mi merge, incearca shift + f3

| MeForeverAlone a răspuns:

Dă un restart. Cred că e vreo eroare, sau vreo defecțiune pe acolo.
Oricum, având în vedere că încă poți apăsa pe Caps Lock nu cred că e așa mare problemă.
Întreabă niște specialiști, du-te la un sevice.
Baftă!

| AlexandruBotoaca a răspuns:

La fel si eu am problema, CN O FACUT-O sad Spameaza shift + c pana mere sau shift + f3

| mateyluca a răspuns:

Am si eu aceiasi problema doar ca cu alte taste incearca sa le apesi mai tare sau de mai multe ori! Sau daca nu merge du-te la un service