| BRDBRD a întrebat:

Hey TPU!
Tocmai am cumparat Photoshop si nu stiu cum sa fac ceva.
Am o imagine cu MemeMan ( fericit) si vreau sa trag marginile zambetului in jos si centrul in sus ( s-a fie trist) M-a puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Pentru memes nu se cumpara photoshop =))
https://www.dummies.com/......lements-9/
https://helpx.adobe.com/......tions.html

13 răspunsuri:
| BRDBRD explică (pentru Lioana):

Multumesc pentru link, si nu o sa i-l folosesc numai pentru Meme-uri

| LPCTSTR a răspuns:

Ai făcut prostia vieții tale...
Am eu o copie crackată, fără viruși, scanată și toate cele pe care o folosesc de ani.
Îți voi trimite un link către copie și încheie subscripția lunară, nu merită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Eu am CS4, CS5.5 si CS6 in intregime (272GB) pe un hard, se pune? laughing

| Lioana a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu licenta sau tot crackuite?

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

straight face Adică?
Dacă-s crackate, să le deții sănătos, dacă nu, ori ești un "mare" artist cu miliardele ascunse sub saltea, ori ești idiot, părerea mea sinceră.
Înțeleg că Photoshop este cel mai cunoscut din lume, însă de ce subscripție lunară? Unii dezvoltatori au ajuns să fie mai cretini decât băncile.

| Lioana a răspuns (pentru LPCTSTR):

Da. Mare prostie cu abonamentul asta lunar la Adobe. Chiar as fi cumparat licenta de Photoshop daca era pe viata.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Lioana):

Era înainte but... până și licențele din trecut, cele pe viață, au devenit inutile cică.
Dacă vrei, îți dau eu o copie crackată.

| BRDBRD explică:

Pentru cei care intreaba- AM PLATIT PENTRU EL

| Lioana a răspuns (pentru BRDBRD):

Intrebarile nu erau pentru tine ci pentru BlackFire2E455845.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Normal ca-s toate crackuite, alaturi de office-uri de la 2003 la 2016, windows de la xp la 10.

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm...
Oare Office 2007 merge pe Win 10 sau 8.1?
Așa... planuri de viitor când Windows 7-și va pierde suportul.

| Lioana a răspuns (pentru LPCTSTR):

Office 2007 merge pe Windows 10. Le am eu pe ambele cu licenta si se impaca bine impreuna.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Lioana):

Oh, thx.
Am un 2007 Enterprise şi cu licenţă (ciordită şi ea) şi mi-era că 10-mi va strica viaţa.