| geanyy a întrebat:

Vreau sa vad un film pe pc, nu stiu cum sa fac sa-i dau imagine, are sonor, ruleaza, dar nu are imagine, ma puteti ajuta? va rog!

Răspuns Câştigător
| DrunkenRat a răspuns:

Cauta-l online :] si ai tot. Spre exepmlu da search pe google: "avatar movie online" si cauta un sitebig grin De asemenea gasesti seriale pe un site superb: vplay. e romanesc si ai nevoie de cont (se face gratis):] Ai toate serialele populare acolo

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce l-ai deschis? Incearca cu BS player...Sau ai o problema la pc.si mie mi s-a intamplat

| annika a răspuns:

Incearca cu divixonline.biz