| Anonim3337777777 a întrebat:

Hey. Un prieten a cumparat windows 10 cu 400 de lei, e ceva intr-o cutie, un fel de stick. El si-a instalat acel windows pe laptopul lui. Recent am luat si eu un laptop. Oare eu mai pot instala windowsul de pe acelasi stick?
Mentionez ca e Windows 10 Home

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da, dar nu-l mai poți activa. Trebuie să cumperi și tu o licență.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, poti linistit/a.
Daca ai nevoie de ajutor la instalarea windowsului sigur se gasesc pe Youtube o gramada de tutoriale.

| internetnomad a răspuns:

E super simplu sa iti faci windows gratis varianta full, eu nu inteleg de ce plătiți atat

| Andreeush a răspuns:

Bineînțeles că poți.