| FazZeruL a întrebat:

HeyTPU! Am mevoie de mare ajutor! Sunt jucator de Clash of Clans si vreau sa fac diferite videouri sa le am ca amintire sau sa le postez pe Youtube. Dar nu pot face pentru ca nu am telefonul rootat. Am un LG E610 (sau LG L5, nu L5 II; telefonul nu e din tara e din Italia). Am luat o multime de aplicatii,, Check Root" in care sa iau un root dar nu imi merge, nu imi gaseste. Am incercat sa iau aplicatii de filmat si fara root dar prima data tr sa fac niste setari pe computer iar eu nu am computer. CE SA FAC? Va rog, ajutatima! Dau funda! Pentru alte informatii/detalii contactatima pe Skype: Botezatu Ilie... PLS HELP

4 răspunsuri:
| TurboBlaster a răspuns:

Intra pe siteul official de la LG si cauta acolo how to make screenshots with LG E610 sau care il ai tu si daca nu gasesti acolo cauta pe youtube!

| kiLLy a răspuns:

Hai in clan RomaniaCOC elder free

| Tep02 a răspuns:

Foloseste aplicatia asta: https://play.google.com/......ps/details