| Dobitoc a întrebat:

Mi-am rootat telefonul, am luat un program de mutat aplicatiile in card, si tot nu pot sa le mut, tin sa mentionez ca sigur e rootat pentru ca am verificat cu root check.

1 răspuns:
| Don714 a răspuns:

Descarca un program pe pc gen Momogenie conecteaqza telefonul la pc cu un cablu de date apoi pornesto programul si va aparea tot ce ai in tell tu por si simplu or di click drepta pe apliocatie si copy sau cit ori pui sageata pe aplicatie si o misti pana in folderul unde este cardul de memorie. FUNDA?