| anonim_4396 a întrebat:

Heyyyy

Mi.am scapat telefonul sub apa si dupa ce l.am scos l.am infasurat in patura -__- unde a stat cam 30 de minute.
Acum merge perfect cu o exeptie: Se aude foarte incet cu sonorul la maxim.
As putea sa ii fac ceva sa isi revina?

4 răspunsuri:
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Exista pliculete de alea in cutiile cu papuci,stii tu, pliculete alea cu niste bile in ele.Fa rost de una sau doua, deshide capacul telefonului si pune pliculetele pe difuzor, lasa asa cam o ora. Daca ni faci rost, merge si cu orez, pune telefonul fara capac cu difuzorul intr-un bol de orez.Bafta

| Nemessys a răspuns:

Frumoas avatar.
Bate palma! (y)

| TheWolfOficial1 a răspuns (pentru dnzzzzzzzzzzzzzzz):

Nu merge sa scot capacul telefonului.
Este X2_soul_style

| TheWolfOficial1 a răspuns (pentru Nemessys):

Mersi la fel.