| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Cum imi pot face si eu un cont ca lumea de Youtube?! Vreau sa postez clipuri asa ca trebuie sa fie bine pus la punct. Va rog sa-mi spuneți toti pasii necesari! Fundita!

1 răspuns:
| serbancristian a răspuns:

Mai intai specifica continutul(Gaming, Vlogging etc.)Eu iti dau pasii pentru unul de GAMING:

1.Iti faci un cont de YouTube
2.Iti iei un program de filmat(Daca ai pc mai slab iti recomand ACTION! Mirillis iar la unul mai bun BANDICAM SAU FRAPS SAU OBS)
3.Iti iei un program de editare(daca nu sti ce trebuie sa faci cauta pe YouTube)