| DoDoLiNa01 a întrebat:

Cum pot sa imi fac un cont pe youtube?
spuneti-mi toti pasii...Trebuie mai intai cont gogle? Neaparat pe gmail.com?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, daca iti faci un cont Gmail atunci acela o sa fie si contul pe youtube (nume de utilizator si parola), deoarece youtube apartine de Google. Succes si numai bine!

| Alexandro9050 a răspuns:

Daca iti faci un cont pe google, ai si cont pe youtube, dar poti sa faci si fara. il faci la fel ca si pe youtube, aceeasi pasi. dar acolo unde scrii e-mail pune oricare vreiwinking

| ERIS a răspuns:

1. Intri pe youtube
2. Sus, in dreapta paginii, scrie,, Create Account''
3.Dai click unde scrie,, Create Account''
4. Faci tot ce zice acolo.
5. The End

Daca te-am ajutat da-mi fundita si/sau vot