| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Pe contul meu de Facebook, la muzica, filme, carti nu pot face in asa fel ca prietenii mei si ceilalti sa-mi vada doar cateva dintre preferinte?! De exemplu la muzica, doar 35 de cantareti sa fie vizibili din 50(de pe lista mea).

Am vazut ca o persoana ca la filme ii apareau doar 5 din 13...la seriale sunt afisate 3 din 12 si la carti 3 din 7!

Cum a facut asta? Ajutor urgent va rog! Fundita!

1 răspuns:
| KMaddieK a răspuns:

Si la mine imi apareau 10 aprecieri si aveam 3, desi era contul meu si trebuia sa mi le arate. Cele 7 ramase sunt like-urile pe care le da unor aplecatii pe care le foloseste pe fb. Doar la emisiuni si seriale poti face asta. La celelate nu, ori ti se vad toate, ori nicuna.