| wildfox2 a întrebat:

Pe FaceBook, cum stergi de pe profil de la informatii unele preferinte de la muzica, interese, filme? Eu vreau sa sterg cativa cantareti ca nu imi mai plac si nu pot. Dau funda! (si scuze de categorie dar e cea mai vizitata)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca ai undeva in dreapta EDITEAZA PROFILUL... scris intr-un chenar gri, nu albastru.Dai acolo si undeva in stanga iti va aparea o lista. Cauti ARTA SI DISTRACTIE sau ACTIVITATI SI INTERESE.Depinde ce anume vrei sa schimbi