| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Pe contul meu de Facebook, la muzica, filme, carti, sport nu pot face in asa fel ca prietenii mei si ceilalti sa-mi vada doar cateva dintre preferinte?! De exemplu la muzica, doar 35 de cantareti sa fie vizibili din 50(de pe lista mea).
Am vazut ca o persoana ca la filme ii apareau doar 4 din 13...la seriale sunt afisate 3 din 12 si la carti 2 din 7!
Cum a facut asta? Va rog ajutor urgent! Fundita!

1 răspuns:
| catapinguu a răspuns:

Buna! Poti sa dai dislike la acele pagini pe care nu mai vrei sa-ti apara! happy Sper ca te-am ajutat.