| Inuk_Ylknur_1999 a întrebat:

Http://www.altex.ro/......b-free-dos |
Merita? Si cam la cate fps ar merge GTA V de exemplu?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ar rula foarte bine gta 5, pe med-high chiar cu 30+. Singurul minus la acel hd din pct meu de vedere e memoria ram, care desi e generatia 6 de la Intel, inca au ales sa foloseasca un low voltage ddr3 in loc de ddr4. Diferetele nu is mari, dar parca nu sta bine laughing.

| Hitback a răspuns:

Eu zic ca iti duce GTA-ul foarte bine la medium. Cu putin noroc high. Laptopul e bun dar in banii astia, mai ales pentru gaming ti-ai face un calculator mult mai bun. Succes.