| alexbabtan a întrebat:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1539718/

Salut TPU.Sunt compatibile aceste componente? Atata vreau sa stiu daca sunt compatibile.

Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Placa de baza este Intel si are socket Intel si procesorul este AMD. Nu se potrivesc. Renunti la placa sau la procesor? Cand te hotarasti mai discutam si vedem ce putem cauta.

3 răspunsuri:
| alexbabtan explică:

Renunț la placa.Imi poți gasi o placa asemanatoare?

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru alexbabtan):

Ia o placa cu FM2+ : http://www.pcgarage.ro/......-fm2-plus/
Vezi sa te uiti la o placa la care scrie ca suporta A-series FM2. la primele doua am vazut ca scrie.

| alexbabtan explică (pentru Salontanul):

Multumesc.Deci acum sunt compatibile toate componentele.
MS mult!