| anonim_4396 a întrebat:

Https://imgur.com/vIbBa99

Salut TPU. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

1. inseamna ca trebuie sa intrii pe contul Mircosoft si sa iti dai thrust PC
2. e o eroare TAMPITA pur tipica IMBECILITATII Mircosoftului DINTOTDEAUNA, si anume, practic guita ca nu are conexiune la internet, dar de fapt din cauza ca nu poate completa pct 1, nu are cum sa isi faca treaba, insa cu multa nesimtire ABSOLUT IMBECILA da vina pe conexiunea la internet
3. apa de ploaie, cica, ca uite ce rahat amarat facem noi Mircosoftii pentru tine, ca, culegem informatii despre problema... URA SI LA GARA!

deci, intra pe google:
https://www.google.com/search?q=login+account+microsoft
primul link de sus
intra pe contul tau, apoi devices, si vezi pe unde gasesti trust, pe mine nu m-a plictisit la melodie cu, chestia asta, dar nici nu ma chinui cu sync
de asemenea poate fi din OneDrive, pentru ca educated guess, acolo ar trebui sa se faca un eventual sync

6 răspunsuri:
| Osneros a răspuns:

Nu, pana nu inveti sa exprimi ce problema ai.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Osneros):

A pus screenshot. Din pacate, pare o eroare ciudata legata de sincronizarea contului Microsoft.

| Osneros a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Am vazut. Dar nu a spus absolut nimic despre problema, de fapt, ci doar ca e o eroare de sincronizare. Macar de apasa pe "view detailed information".

| Alex195 a răspuns (pentru Osneros):

Https://imgur.com/Gm3aSvb.
Problema, nu descarca nimic de pe Microsoft Store (win10)

| Osneros a răspuns (pentru Alex195):

E prea generala problema sa poti fi ajutat pe TPU. Cauta pe Google ceva de genul "can't download from w10 Microsoft store" si incearca solutii pana reusesti s-o rezolvi.

Eventual incearca asta, dar s-ar putea sa nu mearga.
https://www.youtube.com/watch?v=e94RH-Jh_4g

| Alex195 a răspuns (pentru Osneros):

Am incercat deja asta dar nu merge. Mulțumesc oricum