| jocker007 a întrebat:

Huawei p10 lite sau Samsung j7?

9 răspunsuri:
| Burlacu_Denisa_1995 a răspuns:

Samsung

| robert2000000000 a răspuns:

J7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai Teleshopping, termin-o ca nu iti iese.
Si Huawei are toate astea...stai calm. Astea nu sunt diferente.

| IthinkIWantADog a răspuns:

J7

| TheRealFantasy a răspuns (pentru anonim_4396):

Subscriu rolling on the floor

Singura diferenta e ca Samsung e un flagship asa mare incat majoritatea ar alege un produs de-al lor, mare parte din cauza ca nu stiu produsele altor brand-uri.

Ca idee de ansamblu, toate smartphone-urile actuale sunt chinezarii, daca iei specificatiile tehnice de pe net poti face o diferenta doar daca exista una semnificativa, asa doar din teorie.

@X1mer Daca ai vazut vreodata si testat un p10 lite si un j7 ti-ai fi dat seama de diferenta, asta daca vorbim de p10 lite 2017.

Ambele te tin cam la fel, dar la unele capitole practic daca vrei sa dai banii doar pentru ca scrie Samsung pe el, asta faci. rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| gelu1970 a răspuns:

P10 lite

| GabiDumitrescu a răspuns:

Xiaomi Mi A1.

| SkenWell a răspuns:

Daca vrei ceva mai multa putere in Gaming P10 Lite.